Puść wici o Nas dalej...

Kilka słów o tym, czego nie widać

Opublikowano 22 czerwca 2015 w Powietrze - 0 Comments
Powietrze w domu - jak ważne jest?

...czyli o Domu, Powietrzu i Zanieczyszczeniach, które szkodzą!

Czy zdajesz sobie sprawę, że powietrze w domu... ?

Badania wykazały, że w miastach powietrze, którym oddychamy w domach i innych zamkniętych pomieszczeniach, jest nawet do 60% bardziej zanieczyszczone niż to, które jest na zewnątrz. Przy tym nawet  do 90% swojego czasu spędzamy w takich zamkniętych przestrzeniach.
Jeśli myślałaś/-eś, że emisja spalin samochodowych jest największym źródłem zanieczyszczeń mieście, to czy nie sądzisz, że warto byłoby się przyjrzeć miejscu, które jest Tobie znacznie bardziej bliskie?
Być może powietrze w domu, którym oddychasz przez większość swojego czasu, truje Twój organizm!

do 60% więcej zanieczyszczeń w powietrzu domowym niż w przestrzeni miejskiej
górski powiew czy można go poczuć w miejskich warunkach?

Czy to oznacza, że jesteśmy skazani na wdychanie zanieczyszczeń, że musimy zrezygnować z miejskiego stylu życia i przeprowadzić się w góry, albo do lasu, żeby nie narażać się na choroby układu oddechowego i złe samopoczucie?

Rzecz w tym, że nie w samym miejscu zamieszkania tkwi sedno sprawy, ale w naszych przyzwyczajeniach i niektórych codziennych rytuałach oraz braku wiedzy.
Na szczęście można to w łatwy sposób zmienić i po to tutaj jesteśmy!

Na blogu Zdrowy-Dom znajdziesz proste porady domowe, które pozwolą Ci usunąć niebezpieczne zanieczyszczenia, toksyny i związki chemiczne z Twojego domu.

Zdrowy-Dom, to przede wszystkim zdrowy mikroklimat wewnątrz niego - w przypadku powietrza oznacza to dobrą równowagę pomiędzy temperaturą a wilgotnością, usunięcie pyłów i inych lotnych zanieczyszczeń.

Jak to zapewnić? Tam, gdzie możesz zasadź rośliny, wietrz mieszkanie lub dom w miarę często, a gdzie nie możesz zastosuj urządzenia (filtry, uzdatniacze, aromatyzery itd.), ale przede wszystkim nie likwiduj tylko skutków - usuń przyczyny zanieczyszczeń.

A kiedy już pozbędziesz się tych problemów, znajdziesz tu porady jak sprawić, aby Twój dom zapewniał zdrowie i bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim, dowiesz się jak to zapewnić bez przeznaczania dużej ilości czasu.

14 Metod na Zdrowy-Dom - Gratis!

Z naszego ebooka dowiesz się "Jak bardzo TOKSYCZNY jest Twój DOM" dzisiaj i jak go OCZYŚCIĆ dzięki 14 Skutecznym Metodom.
Poznaj je i zacznij mieszkać zdrowo i bezpiecznie - Przeczytaj TO!

Jak Bardzo Toksyczny Jest Twój Dom? - tło
Doskonały Ekosystem natura i technologia oraz zmiana kilku nawyków załatwią sprawę!

Chcesz wiedzieć JAK już dzisiaj się za to zabrać?
Pozostaw swój adres email, a bezpłatnie otrzymasz poradnik
"Jak Bardzo TOKSYCZNY Jest Twój Dom?"
- poznasz 13 Prostych Metod, które możesz zastosować od razu, aby dzięki temu pozbyć się zanieczyszczeń i toksyn z domu.

(większość z tych metod nie wymaga nawet żadnych większych wydatków z Twojej strony, a ich skuteczność jest tak duża, jak Twoja konsekwencja w ich stosowaniu)​

Jak Bardzo TOKSYCZNY Jest Twój Dom? ebook

Jak Bardzo TOKSYCZNY Jest Twój DOM? ebook

Polityka Prywatności: Twoje dane są całkowicie bezpieczne, nie przekazujemy żadnych danych osobowych stronom trzecim, nie wysyłamy spamu, szanujemy Twoją prywatność.


Jeśli podobał się Tobie ten wpis - proszę zostaw komentarz, polub nasz fanpage na Facebooku, aby otrzymać informacje o kolejnych wpisach, które się tu pojawią. Napisz nam, co myślisz!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz:


Jak Bardzo TOKSYCZNY Jest Twój DOM?

Okładka 3D ebook - Jak Bardzo Toksyczny Jest Twój Dom?
Poznaj 13 Prostych i Skutecznych Metod, by wyeliminować zanieczyszczenia  z domu i zacząć mieszkać ZDROWO i bezpiecznie.
Z ebooka dowiesz się między innymi JAK:
  • Zadbać o czyste powietrze w domu.
  • Zredukować ilość szkodliwych Lotnych Związków Organicznych (VOC).
  • Przygotujesz swój własny, ekologiczny dezodorant i odświeżacz powietrza.
x